התקשרו עכשיו

מנטורינג לנוער ולבוגרים

תהליך המנטורינג, הוא תהליך חדש מרגש ומעצים המאפשר למנטי (המתאמן) לקבל תשובות ברורות ובהירות על נושאים בהם מציפות אותו התלבטויות ושאלות.

זהו תהליך שאינו תלוי בזמן או במקום. הוא מתחיל במפגשים על בסיס קבוע המאפשר למנטור ולמנטי ללמוד זה את זה, להכיר ולהתחיל את מסעו של המנטי לגילוי עצמי. בהמשך התהליך מרווחים המפגשים במטרה לאפשר למנטי לעשות עבודה עצמית ולהביא את יכולותיו לידי ביטוי בחייו בכוחות עצמו.

מהי מטרת התהליך?

זהו מסע מרגש אליו יוצאים יחד שני אנשים. המנטור והמנטי, ניסיונו האישי העשיר של המנטור בתחומים מסוימים, הצלחותיו, כישלונותיו והלקחים שלמד בדרך מאפשרים לו לסייע ולכוון את המנטי בתוך המסע להשגת מטרותיו האישיות.

ייחודו של תהליך המנטורינג (בניגוד לתהליך אימון רגיל) הוא יכולתו להמשך לאורך שנים וללוות את המנטי בתחנות חייו, ובאתגרים המשתנים אותם הוא חווה מתוך רצון הדדי של שני הצדדים ומתוך מערכת יחסים של כבוד וחברות.

בכוחו של התהליך לאפשר למנטי לצאת ממקומות של תקיעות למקומות של צמיחה והתפתחות במגוון תחומים בחיים. התהליך הינו תהליך אישי, דיסקרטי ומאפשר.

למי מיועד התהליך?

התהליך מיועד לבני נוער בכיתות ז' – י"ב ולבוגרים אשר מרגישים צורך ב"חבר" שילווה אותם לאורך מסע החיים, יתמוך בהם וייתן להם מילה טובה או נזיפה קלה כשצריך, ישקף להם את המציאות ואת חזקותיהם וחולשותיהם, במטרה לקדם אותם קדימה לעשיה והגשמה.

היכן מתקיים תהליך האימון?

לרשות המנטי עומדות שלוש אפשרויות לקיום התהליך:

 

קבלת פרטים נוספים והזמנת הדרכה אישית או קבוצתית:

ניתן למלא את הטופס או להתקשר: 052-4513333

 

טלי ד. – עברה מסע אישי דרך תהליך מנטורינג – הנה מה שיש לה לספר: